(#1 (permalink)) Непрочитано
Старожил
 
Сообщений: 5,652
Регистрация: 23.04.2014
По умолчанию Інформація від Чугуївської ОДПІ - 25.04.2016, 18:46

Уряд підтримав ініціативу ДФС щодо оптимізації структури та запровадження однорівневої системи адміністративного оскарження
22.04.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Урядом прийнято рішення повторно, після перепогодження, подати на розгляд Верховної Ради України низку законопроектів, розроблених за ініціативою ДФС у рамках інституційної реформи відомства.
У законопроектах пропонується збільшити кількість заступників Голови ДФС за функціональним принципом для забезпечення інституційних змін, утворити єдиний територіальний орган ДФС на рівні регіону для оптимізації територіальних органів Служби та, відповідно, скорочення чисельності. Також для спрощення розгляду скарг платників податків ініціюється запровадження однорівневої системи адміністративного оскарження рішень контролюючих органів.
Такі зміни у рамках податкової реформи є кроками до перетворення ДФС з фіскального органу на сервісну службу шляхом надання високоякісного сервісу платникам податків, а також забезпечить виконання зобов’язань у рамках співробітництва з МВФ.
Нагадаємо, що зазначені законопроекти були розроблені та подані на розгляд Верховною Радою України ще в червні минулого року, але тоді вони були відкликані.

Ліквідовано конвертаційний центр, який «допоміг» підприємствам сформувати ризиковий податковий кредит на 5 млн. гривень
22.04.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Співробітниками податкової міліції Київської області в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.27 та ст.212 КК України, ліквідовано конвертаційний центр, організований групою осіб. Для своєї протиправної діяльності порушники створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.
Клієнтами центру були підприємства реального сектору економіки, які перераховували на рахунки фіктивних підприємств кошти за нібито надані роботи та послуги. В подальшому кошти знімалися готівкою та передавалися учасникам конвертації, за винятком 10-12% у якості винагороди.
Податковий кредит транзитно-конвертаційних СГД формувався переважно за рахунок використання псевдооперацій з придбання товарно-матеріальних цінностей у суб’єктів господарювання реального сектору економіки та підприємств, що здійснюють свою діяльність у сфері сільського господарства.
Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік через розрахункові рахунки, відкриті в низці банківських установ, склав понад 30 млн. гривень, сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ складає 5 млн. гривень.
У ході проведених обшуків в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено 5 тис. доларів США, 5 печаток підприємств, 2 електронних носії інформації, 3 одиниці комп’ютерної техніки, 3 мобільні телефони та тіньову документацію, що підтверджує протиправну діяльність.
Слідчі дії тривають.

На Київщині припинено діяльність конверт-центру, через рахунки якого проконвертовано 52 млн. гривень
22.04.2016 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
Податковою міліцією Київської області спільно зі співробітниками прокуратури області під час проведення заходів по кримінальному провадженню, зареєстрованому за ст.358 та ст.190 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру.
Організувала злочинну діяльність група осіб, які без наміру здійснення статутної діяльності створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.
На розрахункові рахунки фіктивних СГД легальні підприємства перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності, надані послуги та виконані роботи. В подальшому учасники центру знімали кошти готівкою нібито для закупівлі товарно-матеріальних цінностей, але насправді передавали їх посадовим особам реального сектору економіки, за винятком 10-12% за конвертацію.
Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік через розрахункові рахунки, відкриті в філії комерційного банку, склав понад 52 млн. гривень, сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ складає 8,7 млн. гривень.
У ході проведених обшуків в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено 1,1 тис. доларів США і 81,9 тис. гривень готівкою, 21 печатку підприємств, 6 одиниць комп’ютерної техніки, 7 мобільних телефонів та тіньову документацію, що підтверджує протиправну діяльність.
Накладено арешт на розрахункові рахунки із залишком коштів 620 тис. гривень.
Тривають слідчі дії.
Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.
Быстрый переход