(#1 (permalink)) Непрочитано
Старожил
 
Сообщений: 5,652
Регистрация: 23.04.2014
По умолчанию Інформація від Чугуївської ОДПІ - 25.04.2016, 18:47

Положення щодо присвоєння новоствореним платникам класу професійного ризику виробництва скасовано
Сьогодні 09:26 150
ДФСУ у листі від 18.04.2016 р. №13730/7/99-99-11-01-05-17 нагадує, що з 1 січня 2016 року запроваджено єдину ставку єдиного внеску в розмірі 22% та відмінено диференційовані ставки ЄСВ залежно від класу професійного ризику виробництва. В зв’язку з цим, виключені положення щодо присвоєння новоствореним платникам класу професійного ризику виробництва за основним видом економічної діяльності.
Дана норма передбачена Наказом МФУ від 03.03.2016 р. №308 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників».
Крім того, наказом внесено зміни до форми повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску (ф. № 2-ЄСВ).
Наказом затверджується форма відомостей про відсутність (наявність) заборгованості зі сплати єдиного внеску за формою №11-ЄСВ та встановлюється, що контролюючі органи направляють такі відомості до Єдиного державного реєстру до завершення строку, визначеного для заявления кредиторами своїх вимог, а також у день отримання запиту від суб'єкта державної реєстрації.
Наказом вносяться зміни до порядку формування дати зняття з обліку платника єдиного внеску.
Дата зняття з обліку юридичної особи (відокремленого підрозділу) відповідає даті закриття інтегрованої картки платника єдиного внеску або даті отримання повідомлення державного реєстратора про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи (відокремленого підрозділу) у разі, якщо на момент отримання такого повідомлення закрита інтегрована картка такого платника.

Електронний квиток: як підтвердити витрати під час відрядження?
Витрати на відрядження відшкодовуються лише за наявності документів в оригіналі, що засвідчують вартість цих витрат, а саме транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), у тому числі електронних квитків за наявності посадкового талона та документа про сплату за всіма видами транспорту, в тому числі чартерних рейсів, рахунків, отриманих з готелів (мотелів) або від інших осіб, що надають послуги з розміщення та проживання відрядженого працівника, в тому числі бронювання місць у місцях проживання, страхових полісів, тощо.
У разі використання електронного авіаквитка підставою для відшкодування витрат на його придбання є такий пакет документів:
• оригінал розрахункового або платіжного документа, що підтверджує здійснення розрахункової операції у готівковій чи безготівковій формі (платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера);
• роздрук на папері частини електронного авіаквитка із вказаним маршрутом (маршрут/квитанція);
• оригінали відривної частини посадкових талонів пасажира.
Окрім цього, якщо електронний авіаквиток є частково використаним, до звіту також додається лист (акт, довідка) про повернення авіаквитка, складений компанією-продавцем, у якому зазначаються:
- прізвище та ініціали відрядженого працівника,
- вартість здійсненого перельоту,
- сума повернутих коштів, комісійні та/або інші збори, пов'язані з поверненням частково використаного квитка.
У разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є:
• роздрукований на паперовому носії посадочний документ;
• у разі перевезення багажу - роздрукований на паперовому носії перевізний документ;
• у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) - роздрукований на паперовому носії документ на послуги).
При поверненні електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення.
Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.
Витрати, понесені у зв'язку з відрядженням, що не підтверджені відповідними документами (крім добових витрат), працівникові не відшкодовуються.

Заповнюємо податкову накладну, складену на суму перевищення ціни придбання над фактичною
Фахівці ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (категорія 101.17) роз'яснили, що у податковій накладній, яка складена на суму перевищення ціни придбання над фактичною:
• робиться позначка 15 – Складена на суму перевищення ціни придбання товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання,
• у графі 2 такої накладної «Номенклатура товарів/послуг постачальника (продавця)» зазначається «перевищення ціни придбання над фактичною ціною постачання товарів/послуг, указаних в податковій накладній № ______» (зазначається порядковий номер податкової накладної, складеної на суму постачання цих товарів/послуг, визначену виходячи з їх фактичної ціни (договірної вартості)).
Така податкова накладна отримувачу (покупцю) не надається.
Тому при складанні таких ПН у верхній лівій частині таких накладних у графі "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини"(від ред.)
При цьому у рядках такої податкової накладної, відведених для заповнення даних покупця, постачальник (продавець) зазначає власні дані.
Всі графи розділів А і Б у таких ПН мають бути заповнені у загальному порядку. Тож графи розділів А і Б ПН потрібно заповнювати відповідно до п. 16 Порядку №1307 "(від ред.)

Код УКТ ЗЕД в акцизній накладній/розрахунку коригування
Відповідно до абзацу першого п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України платник податку при реалізації пального зобов’язаний скласти в електронній формі акцизну накладну за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та зареєструвати в Єдиному реєстрі акцизних накладних з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи.
Абзацом другим п. 9 розділу І Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2016 №218, встановлено, що в одному документі (акцизна накладна, розрахунок коригування акцизної накладної) може бути зазначено операцію виключно за одним кодом УКТ ЗЕД.
Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Вкл.
Быстрый переход